default_mobilelogo


نویسنده : 

کندی آدامز، مدیر پروژه های نمایشگاهی مستقل
مترجم :
منا خانی
کارشناس امور بین الملل

قبل از اینکه قرارداد محل برگزاری نمایشگاه را امضا کنید؛ به 7 نکته مهم توجه کنید.
برگزرای رویداد در محل دائمی نمایشگاه ها قاعده ای کلی محسوب میشود. از آنجاییکه اجاره ی محل های دائمی نمایشگاه هاه هزینه ای بسیار ناچیز در برابر ساخت یک نمایشگاه جدید دارد در نتیجه عقد قرار داد برای برگزاری رویداد ها در محل دائمی نمایشگاه از لحاظ مالی قابل توجیه است. اجاره ی این محل ها به شما کمک میکند تا بتوانید از درد سر هایی همچون هزینه های مربوط به انبار داری طولانی مدت، ساخت مجددغرفه ها برای رویدادهای چند منظوره و تلاش برای نوسازی راحت شوید. بهتر است بدانید که اجاره کردن محل نمایشگاهی برای یک رویداد تجاری به سادگی اجاره کردن یک خانه نیست. و اگر به این پروسه دقت نظر نداشته باشید ،مطمئنا با مشکلاتی عدیده و هزینه های غیر منتظره ای روبرو خواهید شد. بنابراین اگر تصمیم دارید که نمایشگاهی را اجاره کنید به نکاتی در این رابطه توجه کنید تا از مشکلات عمده در این زمینه رهایی یابید.

ارزشیابی و سنجش محل برگزاری نمایشگاه ها

سنجش محل برگزاری نمایشگاه ها

 عنوان مقاله : ارزشیابی و سنجش محل برگزاری نمایشگاه ها
 نویسندگان : جان ویت و جرد وبر
 دانلود: دانلود فایل مقاله ارزشیابی و سنجش محل برگزاری نمایشگاه ها به فرمت pdf – ترجمه فارسی

 

 

 

 

 

 

طراحی نمایشگاهی چیست؟

نکته شایان توجه این است که اکنون ما در نقطه ای از تاریخ قرار گرفته ایم که سازمانهای تخصصی و تجاری همچون آموزشگاههای عالی در زمینه طراحی توافق نظر دارند ومدرک دانشگاهی ارائه میدهند. اما هنوز هم در مورد اینکه طراحی نمایشگاه را یک حرفه مستقل محسوب کنیم در تردد هستیم. شاید صحیح تر باشد که طراحی نمایشگاه را یک فرآیند ترکیبی در نظر بگیریم که رشته های مختلفی همچون معماری، طراحی داخلی، طراحی گرافیکی محیطی، گرافیک چاپ، رسانه های الکترونیکی، دیجیتالی، نور پردازی، تجهیزات صوتی، مکانیک و دیگر مفاهیم طراحی را در بر دارد.
اما نباید از ماهیت مستقل طراحی نمایشگاه و تاثیرات آن غافل شد، و آنچه بسیار مهم است توان این محیط ها در ارائه و تفسیر اطلاعات و نیز جلب مخاطبان و تاثیر آن بر افکار و اندیشه هاست.

چگونه در یک نمایشگاه شرکت کنیم

 

تعدادی از شرکتهای تجاری وصنعتی،حضور در یک نمایشگاه را به منزله فعالیت بازاریابی یا حتی در مواردی تنها ابزار دستیابی به یک بازار تلقی می کنند.بدون شک موفقیت یک نمایشگاه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد،در نظر برخی طراحی غرفه ها وفضای نمایشگاهی از عوامل مهم موفقیت یا شکست یک نمایشگاه در دستیابی به اهداف برپایی آن است.

خطاهای مهلک در جلسات شما رخ می دهد و در صورت لزوم آن را ریشه کن کنید.

  1. جلسات شما بدون هدف خاصی می گذرند و یا هیچکس دستورکار را دنبال نمی کند.

در یک نظرسنجی جدید از 471 رهبر مدیریتی، 90 درصد آن ها  عدم موفقیت اغلب جلسات را به عدم برنامه ریزی میزبان نسبت دادند. بنابراین پیش از اینکه زمان دیگر افراد را بگیرید، مطمئن شوید که می دانید چگونه قصد صرف کردن این دقایق ارزشمند را داری. بهترین راه برای انجام این کار ایجاد دستورکاری است که به تفصیل موضوعاتی را توضیح داده که قصد بررسی دارید و همچنین اینکه بر سر هر موضوع چقدر زمان صرف می کنید. پیش از جلسه، دستورکار کتبی را برای تمامی شرکت کنندگان ارسال کنید. سپس دستورکار خود را در ابتدای جلسه مرور کنید و برای پیروی همه (و خود شما) از این برنامه اصرار داشته باشید.

به افراد این قدرت را بدهید که در صورت انحراف برنامه از مسیر اصلی مودبانه به آن اشاره کنند. شرکت کنندگان در جلسه ای که سازماندهی و ساختار صریح و همچنین نقطه آغاز و پایان مشخص دارد متعهدتر و علاقمندتر هستند – همچنین قدردان میزبانی هستند که برای زمان ها ارزش قائل می شود .

 

تماس با ما

قم: خیابان معلم- بلوار پیامبر اعظم- بلوار عمار یاسر- مجتمع تجاری زمزم- طبقه زیر همکف - واحد 35

ایمیل : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
شماره تماس : 09028597020
تلفن ثابت : 02537845311
فکس :02537845310

درباره ما

نمایشگاه آنلاین عماد برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه آنلاین کشور در خدمت تمامی صنوف و مشاغل می باشد.